Bina Temizliği Hizmetleri

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ESNASINDA EVLERE VEYA DİĞER İNŞAAT TEMİZLİĞİ YAPTIĞIMIZ MEKANLARA !!

HERHANGİ BİR USTA-İŞÇİ,BOYACI,SIVACI,PARKECİ,PERDECİ GİRMESİ DURUMUNDA TEMİZLİK DURDURULUR,

BU BİZİM İÇİN İYİ BİR TEMİZLİK VE ZAMAN AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİDİR !! LÜTFEN TEMİZLİĞİ EN SON YAPTIRINIZ.

TEMİZLİĞİ EN SON YAPTIRINIZ !

İNŞAATI BİTMİŞ BOŞ EVLERDE ;BOYACININ KOVASIYLA,RULOSUYLA-PARKECİNİN ARTMIŞ PARKE PARÇALARIYLA VEYA FAYANSCININ ARTAN FAYANS PARÇALARIYLA UĞRAŞMIYORUZ !!

BALKON MERMERİNDEN FAYANS DERZLERİNE-SÜPÜRGELİKLER DEN MUTFAK ÇEKMECELERİNİN ÇIKARILIP TEMİZLENMESİNE DUVARLARIN TOZUNDAN PETEK İÇLERİNE KADAR DETAYLI İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK YAPIYORUZ .İNŞAAT TEMİZLİĞİ TAŞINMA ÖNCESİ SON TEMİZLİKTİR.. LÜTFEN EVİNİZE GİREN BİZDEN ÖNCEKİ USTALARA MALZEMESİNİ, ARTA KALANINI ALDIRIP BİZE ÖYLE TESLİM EDİN !!!

Eğer buna rağmen evde azda olsa moloz ya da kaba atık var ise,toplanan moloz kaba çöp vs.Temizlik sonunda poşetlenerek kapı önüne çıkarılır.Moloz kaba çöp atıklarının dışarı çıkarılması taşınması uygun bir yere bırakılması ya da ilgili belediyeyle iletişim kurup molozların aldırılması teslimi bizim sorumluluğumuzda değildir.

TEMİZLİK HİZMETİMİZ GARANTİLİDİR.

PROFESYONEL DENEYİMLİ TECRÜBELİ İNŞAAT TEMİZLİĞİ EKİPLERİMİZ SINIRLI SAYIDADIR.RANDEVU VERİLİRKEN 2-3 GÜN SONRAYA GÜN ALABİLİRSİNİZ.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ ÖNEMSEYİN !!

İnşaat bitmeden temizliği;

Temizlik bitmeden taşınmayı

DÜŞÜNMEYİN !!

HERHANGİ BİR NEDENDEN DOLAYI TEMİZLİĞİ YARIM KALMIŞ VE VEYA BIRAKTIRILMIŞ,EVLER VEYA DİĞER MEKANLAR İÇİN LÜTFEN TEMİZLİK TALEBİNDE BULUNMAYINIZ !!

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Aslında bir Temizlik değildir,kirlenmiş bir ev temizliğinden ziyade,İnşaat kalıntısı ve tozla mücadeledir,Temizliği iyi yapılmayan kirli bir yeri tekrar temizlemek mümkündür. Ancak ;Bilinçsizce yapılan yeni evin Temizliği esnasında oluşabilecek herhangi bir çizik,deforme,yanma vs.. Sizi bu görüntüyle uzun süre yaşamak mecburiyetinde bırakabilir.